fbpx

www.varavavaht.ee

RG kaubamärgi ametlik esindaja Baltimaades.

Esindame väravavahitoodete kaubamärki RG ametlikult alates 2014. aastast. 5 aastaga oleme saanud palju püsikliente, kes meie tooteid pidevalt kasutavad. Meil on väga hea meel, et lisaks Baltimaadele kogub RG populaarsust üle kogu maailma.

Miks valida RG? Pakume taskukohase hinnaga kindaid ja riideid väravavahtidele, keskendudes samas kõige kõrgemale võimalikule kvaliteedile turul.

Milline toode valida? Anname hea meelega toodete kohta nõu ning aitame valida parima lahenduse. Saadame pakiautomaatidesse, Eesti post.

TARNE

Tarne Eesti post või Omniva pakiautomaati.

KAS ON KÜSIMUSI?

Vastame neile hea meelega.

Palun võta meiega ühendust e-posti, telefoni või Facebooki vahendusel.

KUI KAUPA POLE LAOS

Ligikaudu 80% toodetest on laos olemas ning saame kauba välja saata 24 tunni jooksul pärast tasumist. Kui toodet pole hetkel laos, on tarneaeg 1-2 nädalat ehk kuni kaup saabub lattu. Antud juhtudel teavitame kliente.

KUI TOODE EI MEELDI VÕI SUURUS EI SOBI

Kas toode ei meeldi? Või ei sobi suurus? Pole probleemi! Vahetame selle välja või tagastame raha (kaup peab olema kasutamata).

KAUBA KÄTTETOIMETAMISE/tagastamise TINGIMUSED

 
 •  

 •  

 •  

 • KAUBA KÄTTETOIMETAMISE TINGIMUSED

 • Kui tellimuse eest on tasutud tööpäeval enne kella 12.00, tarnitakse kaup 1-2 tööpäeva jooksul. Kui tellimuse eest on tasutud puhkepäeval või riigipühal, tarnitakse kaup 2-3 tööpäeva jooksul. Müüja jätab endale õiguse muuta tarne hinda vastavalt tellimuse summale, kauba mõõtmetele ja tarne sihtkohale. Kui kaup pole 5 päeva jooksul pärast tellimuse eest tasumist kohale jõudnud, palun võta meiega ühendust e-posti aadressil info@varavavaht.ee või telefonil +370 600 35 285. 

  Mõnikord selgub pärast tellimuse kinnitamist ja selle eest tasumist, et tellitud toode pole enam saadaval, kuna see on viimase paari päevaga laost läbi müüdud (kuigi e-poes on toode endiselt saadaval olekus). Niisugusel juhul võib tellimuse täitmine võtta aega mitu päeva või isegi mitu nädalat, kuni kaubavarusid täiendatakse. Antud juhtudel võime pakkuda sellise kauba asendamist mõne teise sama väärtusega kaubaga või ostusumma tagastamist.

  KAUBA TAGASTAMISE TINGIMUSED

  Ostjal on õigus kaup tagastada, teavitades müüjat sellest e-posti teel koos tellimuse numbri ja tagastatava kauba infoga hiljemalt 14 (neljateistkümne) päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastamiseks tuleb saata järgmised andmed: kliendi nimi, tellimuse number, millest toode/tooted tagastatakse, konkreetsed tagastatavad kaubad ja tagastamise põhjused. See on tagastatud kauba eest makstud raha tagastamise eeltingimuseks. Kauba tagastamise ja vahetamisega seotud transpordikulud kannab klient. Raha tagastatakse 14 tööpäeva jooksul pärast tagastatud kauba kättesaamist. Tagastatud kauba eest kantakse raha üle tagastusvormile märgitud pangakontole. Saatekulud ei kuulu tagastamisele.